Верифікований профіль
7
Місяців досвіду
7
Місяців на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
42
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
1094
Останній візит на сайт
2 дні тому

Продаж будинків (7)

  • Poverh
    225 000 $
    900 $/м²

    Східна

    БЕЗ КОМІСІЇ
    250 / 65 / 45 м²
    2 поверхи
    6 сот
    4 кімнати
    2 дні тому
    Продаж приватного будинку поруч з містом Івано-Франківськв с. Микитинці. Окремо стоячий будинок з власним великим подвір’ям та огорожею. Земельна ділянка 6,2 сот. Два житлових поверхи: перший поверх: велика кухня-вітальня, окрема кімната, гостьовий санвузол, погріб для зберігання продуктів та великий коридор з шафаю-купе для зберігання верхнього одягу. другий поверх: три окремі кімнати з виходом, кожна має вихід на відкритий балкон, велика ванна кімната, гардероб. Будинок якісного будівництва, має велкиий гараж, якісні широкі сходи на другий поверх. З кухні-студії великі панорамні вікна та вихід на задній двір з зеленим газоном. Вся територія закрита парканом, насаджені молоді дерева,...
    Рієлтор
  • Poverh
    22 000 $
    479 $/м²

    Івасюка

    БЕЗ КОМІСІЇ
    46 / 35 / 11 м²
    1 поверх
    3 сот
    1 кімната
    2 дні тому
    🔥 Продається будинок (частина будинку) у селі Лисець — чудовий варіант для тих, хто шукає власне затишне місце за містом. Будинок розділений парканом, живуть сусіди. 🏡 Будинок 45,9 м², зведений зі шлакоблоку та накритий шифером. Є індивідуальне газове опалення — тепло та комфорт у будь-яку пору року. 🌿 Приватна ділянка 3,55 сотки. До будинку добудована веранда, всередині — простора кухня і велика житлова кімната площею 20 м². Будинок одноповерховий, з раціональним плануванням. 🏠 На території є допоміжні споруди: • літня кухня • стайня • криниця Будинок потребує ремонту. Чудова локація.
    Рієлтор
  • Poverh
    100 000 $
    292 $/м²

    Короля Данила, 1

    БЕЗ КОМІСІЇ
    342 / 143 / 27 м²
    2 поверхи
    20 сот
    6 кімнат і більше
    2012 рік побудови
    2 дні тому
    🏡 Продаж двоповерхового будинку в с. Побережжя Пропонуємо до продажу просторий двоповерховий будинок у тихій та затишній локації Івано-Франківської області. 🔹 Загальна площа — 342 м² 🔹 Земельна ділянка — 20 соток 🔹 Будинок — цегляний, з утепленим фасадом 🔹 Дах — металочерепиця 🔹 Вікна — металопластикові ✔️ Два повноцінні житлові поверхи ✔️ Виконана штукатурка ✔️ Розведена електрика ✔️ Гіпсокартон на другому поверсі ✔️ Підведені комунікації, газ на ділянці ✔️ Дві сходові ✔️ Просторе планування, багато великих кімнат 🌿 Ділянка огороджена якісним парканом 🤝 Є сусіди, обжита вулиця 🌳 Тиха та спокійна місцевість — ідеально для життя 💡 Будинок з великим потенціалом для облаштування під власні...
    Рієлтор
  • Poverh
    79 000 $
    329 $/м²

    Нова

    БЕЗ КОМІСІЇ
    240 / 112 / 24 м²
    2 поверхи
    6 сот
    6 кімнат і більше
    2 дні тому
    🏡 Продаж будинку в селі Іваниківка, вул. Нова Пропонується двоповерховий будинок загальною площею 240 м², розташований на тихій вулиці з хорошим заїздом. Будинок збудований з газоблоку, перекриття — панельні, що забезпечує надійність та довговічність конструкції. 🔹 У фасаді, вже встановлені вікна 🔹 Продумане планування на два поверхи 🔹 Готовий до ремонту — ідеальний варіант, щоб облаштувати житло під власний смак 🔹 Чудово підійде як для постійного проживання, так і для заміського будинку Комунікації: септик електрика 30 кВт газ поруч Спокійна локація, свіже повітря та можливість створити дім своєї мрії з нуля 🌿 За деталями — звертайтесь 📞
    Рієлтор
  • Poverh
    13 000 $
    306 $/м²

    Пастернака

    БЕЗ КОМІСІЇ
    43 / 15 / 6 м²
    1 поверх
    25 сот
    1 кімната
    2 дні тому
    Будинок в мальовничому с.Крилос Неподалік місце відпочинку з озером. Загальна площа - 42,5 м² Житловий стан,пічне опалення Проведено світло та газ На території скважина – 18 метрів Житловий поверх + підвал і 2 сараї. Земельна ділянка – 25 сот
    Рієлтор
  • Poverh
    32 000 $
    640 $/м²

    Івано-Франківська вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    50 / 30 / 6 м²
    1 поверх
    10 сот
    3 кімнати
    вчора
    Продаж фасадної земельної ділянки з будинком в місті Калуш. Вулиця Івано-Франківська – чудова локація. Земельна ділянка 10 сот. На території є будинок, літня кухня, криниця. Є газ. Хороша локація повз центральну дорогу. Є відеоогляд. За деталями телефонуйте.
    Рієлтор
  • Poverh
    120 000 $
    522 $/м²

    Надвірнянська вул.

    БЕЗ КОМІСІЇ
    230 / 165 / 25 м²
    2 поверхи
    15 сот
    6 кімнат і більше
    2 дні тому
    🏡 Продаж будинку в с.Черніїв поруч з містом Просторий цегляний будинок загальною площею 230 м² на земельній ділянці 15 сотих. ✔️ 15 кВт світла, 3 фази ✔️ Газ на ділянці ✔️ Власна скважина 12 м ✔️ Металопластикові вікна ✔️ Дах — металочерепиця ✔️ Гідроізоляція фундаменту ✔️ Між поверхами — залізобетонні плити ✔️ На другому поверсі дерев’яне перекриття ✔️ Залито чистову стяжку Обжита вулиця, поруч проживають сусіди. Зручна локація неподалік Івано-Франківська.
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.

Якщо проблема залишається невирішеною, зверніться до нашої служби підтримки.
Як верифікуватись через Дію?
Верифікація Дія відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.