Верифицированный профиль
7
Месяцев опыта
7
Месяцев на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
42
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
784
Последний визит на сайт
сегодня

Продажа коммерческой недвижимости (5)

  • Poverh
    52 000 $
    642 $/м²

    Зиновия Красовского ул., 3

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    81 м²
    сегодня
    Продаж комерційного приміщення в центрі міста Локація: вул. Красівського, позаду Прикарпаттрансгазу Поверх: 2-й (житловий будинок) Окремий вхід + власна сходова клітка Площа та планування: — функціональне офісне приміщення — є санвузол — додатково підвал Комунікації: — індивідуальне газове опалення — потужність світла — 5 кВт — встановлена пожежна сигналізація — все зроблено відповідно до норм
    Риелтор
  • Poverh
    80 000 $
    1 303 $/м²

    Княгинин ул., (Будинок 9)

    многофункциональное помещение
    61 м²
    сегодня
    Продаж комерційного приміщення у житловому комплексі «Княгинин». Площа 61,4 м², розташоване у напівцоколі. Усі комунікації підключені. Зручне планування, окремий вхід. Підійде під офіс, салон, майстерню, студію чи шоурум . Розвинена інфраструктура та щільна житлова забудова навколо забезпечують потенційний потік клієнтів. Документи готові. Огляд у зручний для вас час!
    Риелтор
  • Poverh
    25 000 $
    2 778 $/м²

    Григора Крука ул., 1а

    БЕЗ КОМИССИИ
    многофункциональное помещение
    9 м²
    сегодня
    Продається кіоск на власній земельній ділянці в центральній частині міста. Площа кіоску 9 м2. Заведено 5 кВт світла. Площа земельної ділянки 20 м”.
    Риелтор
  • Poverh
    225 500 $
    1 701 $/м²

    Юлиана Пелеша ул., 5, к2

    многофункциональное помещение
    133 м²
    2023 год постройки
    сегодня
    Продаж комерційного приміщення в ЖК «Клубне містечко 12» Фасадне приміщення з хорошою прохідністю — чудовий варіант для власного бізнесу або інвестиції Площа — 132,6 м² Перший поверх Два окремі входи Якісне цегляне будівництво ✨ Переваги: ✔️ Активний пішохідний трафік ✔️ Можливість поділу на менші приміщення ✔️ Підійде під магазин, офіс, салон, клініку, студію чи інший вид діяльності Ідеальне приміщення для розвитку власної справи або отримання стабільного доходу від оренди.
    Риелтор
  • Poverh
    129 000 $
    1 500 $/м²

    Владимира Великого ул., 14

    БЕЗ КОМИССИИ
    помещение свободного назначения
    86 м²
    сегодня
    Продаж комерційного приміщення в центральній частині міста по вулиці Володимира Великого. Приміщення розташоване в цокольному поверсі, загальна площа — 86 м². Характеристики: — якісний ремонт — заведено 15 кВт електроенергії — електричне опалення — вода та каналізація — санвузол — окремий вихід у двір — додатково кладова під сходовою Приміщення підійде під офіс, салон, студію, магазин, сферу послуг або інший вид комерційної діяльності. Зручна локація з хорошою транспортною доступністю,високою прохідністю та розвиненою інфраструктурою.
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.